– Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego w Gminie Strzelce, Klonowiec Stary 47a

W ofercie znajdują się między innymi: piłki rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, laski trójnogi, kule pachowe, kule łokciowe, koncentratory tlenu, chodziki, materace przeciwodleżynowe, poduszki przeciwodleżynowe, tablice do ćwiczeń manualnych.

Wypożyczalnia jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach: od 08:00 do 16:00. Istnieje możliwość umówienia się na odbiór sprzętu w innym terminie.
Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego pod nr 726-004-432

Wypożyczalnia powstała m.in. z inicjatywy Pana Wójta Tomasza Grabowskiego w ramach projektu ,,Kutnowskie Centrum Usług Środowiskowych”. Projekt powstał w partnerstwie Gminy Strzelce, Starostwa Powiatowego w Kutnie oraz Fundacji Centrum Innowacji
i Społecznej Ekonomii.

Projekt „Kutnowskie Centrum Usług Środowiskowych” realizowany jest z Poddziałania IX.2.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W Projekcie można również skorzystać z bezpłatnego poradnictwa psychologa, prawnika oraz pracownika socjalnego, a także usług asystenckich i opiekuńczych oraz Dziennego Domu Pobytu.

Więcej informacji na stronie: www.kcus.pl i pod nr telefonu: 726-004-432

Back to top