Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Wyróżnienie dla zespołów śpiewaczych „Strzelce” i „Klonowianki”

W dniu 17 maja 2022 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Strzelce, odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnienia specjalnego Kapituły Nagrody „KUTNOWSKI HIT 2021” zespołom śpiewaczym „Strzelce” i „Klonowianki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Strzelcach za folklorystyczną promocję Ziemi Kutnowskiej w Polsce.
Wyróżnienie zostało przekazane na ręce kierowniczki zespołu „Strzelce” Pani Ewie Karbowskiej oraz kierowniczki zespołu „Klonowianki” Pani Alicji Solarskiej.
Wśród zaproszonych gości byli:

-reprezentanci Kapituły Nagrody Kutnowskiego Hitu: Przewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego Marek Ciąpała oraz Andrzej Stelmaszewski, Jerzy Papiewski i Andrzej Bieńkowski – Redakcja Powiatowego Życia Kutna;
-Przewodnicząca Rady Gminy Strzelce Teresa Sobczyk oraz członkowie Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych oraz Sportu.
Wójt Gminy Strzelce Tomasz Grabowski serdecznie pogratulował zespołom i życzył dalszych sukcesów.💐🎂

Back to top