– Zapraszamy do udziału w konkursie – Duże Granty 2022 organizowanego w ramach programu ,,Równać Szanse”!

Trwa nabór wniosków w Konkursie Duże Granty! Jego celem jest wsparcie projektów rozwijających kompetencje społeczne i emocjonalne młodych ludzi z małych miejscowości.

Decydując się na udział w konkursie grantowym możesz otrzymać dotację w wysokości do 40 000 zł na realizację 12-miesięcznego projektu w swojej miejscowości!

Uczestnikami projektów jest młodzież w wieku od 13 do 19 lat z miejscowości do 20 000 mieszkańców. W grupie projektowej powinno działać minimum 15 osób, a rekomendowana przez nas liczba to 15-20 osób.

Termin składania wniosków upływa 15 marca o godzinie 12:00 (w południe).

Szczegóły konkursu: www.rownacszanse.org.pl/konkurs_duze_granty/

Kto może ubiegać się o dotację?
W organizowanym przez nas konkursie przyznajemy granty podmiotom z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców. Mogą to być:

organizacje pozarządowe zarejestrowane (w formie stowarzyszeń lub fundacji) w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów;
powiatowe, miejskie i gminne domy kultury, które otrzymały od 2017 roku co najmniej jedną dotację w programie ,,Równać Szanse”;
powiatowe, miejskie i gminne biblioteki publiczne, które otrzymały od 2017 roku co najmniej jedną dotację w programie ,,Równać Szanse”.
Dlaczego warto?
Realizacja projektu to dla młodych ludzi ciekawe wyzwanie i szansa na współpracę z innymi. Razem ustalają cel, który chcą osiągnąć. Uczą się planowania i pracy w zespole, poznają lokalną historię, kulturę, środowisko przyrodnicze i tradycję. Mają okazję zapoznać się z okolicznymi działaczami. Rozwijają pasje i zainteresowania, sprawdzają się w nowych sytuacjach. Nawiązują nowe przyjaźnie. Działają na rzecz lokalnej społeczności.

Masz pytania? Skontaktuj się z zespołem programu.

Tel. +48 609 458 344 

mail: artur.lega@civispolonus.org.pl

pawel.walecki@civispolonus.org.pl

rownacszanse@civispolonus.org.pl

Back to top