Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Zaproszenie na webinarium „Szansa na własny biznes! – Fundusze Europejskie na otwarcie działalności gospodarczej”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium:

·         28 stycznia 2021 r. w godz. 10:00 – 11:00 (rekrutacja do 25.01.2021 r.) webinarium pn.: „Szansa na własny biznes! – Fundusze Europejskie na otwarcie działalności gospodarczej”. Celem webinarium jest zapoznanie Beneficjentów z możliwościami uzyskania wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Rekrutacja odbywa się poprzez stronę: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/4641-webinarium-pn-szansa-na-wlasny-biznes-fundusze-europejskie-na-otwarcie-dzialalnosci-gospodarczej poprzez kliknięcie informacji „Weź udział” oraz zaznaczając Punkt w Sieradzu.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

Back to top