Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.

Pracownikom Gminnej Bibliotek Publicznej w Strzelcach składamy serdeczne życzenia spełnienia w życiu zawodowym, niesłabnącej fascynacji literaturą i wiele ciekawych przeżyć jak z najlepszej powieści. - 2

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek życzę satysfakcji i zadowolenia z pracy. Dziękuję za trud włożony w propagowanie czytelnictwa wyrażony w wszelkiego rodzaju wydarzeniach i inicjatywach organizowanych w Bibliotekach. Niech Wasze zamiłowanie do książek stanowi wzór do naśladowania i zachętę dla coraz szerszego grona Czytelników!

Back to top