– 💛💙PRZEDSTAWIAMY LISTĘ PRODUKTÓW I ŚRODKÓW, KTÓRE MOGĄ BYĆ PRZEKAZANE POTRZEBUJĄCYM NA URAINIE 🇺🇦

💛💙Gmina Strzelce przyłącza się do akcji pomocowej dla ofiar wojny na Ukrainie. Pomagamy jak możemy, czyli:
🔵 Prowadzimy zbiórkę darów, które zostaną przetransportowane na Ukrainę i/lub dla potrzebujących na granicy Polsko – Ukraińskiej.
🟡Publikujemy listę potrzebnych rzeczy oraz zwracamy się do mieszkańców Gminy Strzelce z prośbą, aby pomogli nam zebrać jak najwięcej darów.
🔵W razie pytań prosimy o kontakt: 509591503 lub 24 356 66 13 GOPS Strzelce, 24 356 66 01 sekretariat UG Strzelce.
🟡Dary można przynosić do Urzędu Gminy w Strzelcach w godzinach pracy: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek 7:00- 15:00 💛💙
Poniżej lista potrzebnych rzeczy.
💛DZIĘKUJEMY ZA OKAZANĄ POMOC I WSPARCIE💙