– I Halowy Turniej Teqballu o Puchar Wójta Gminy Strzelce Pana Tomasza Grabowskiego⚽

⚽️⛹️19 lutego 2022 roku, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów w Strzelcach, odbył się I Halowy Turniej Teqballu o Puchar🏆Wójta Gminy Strzelce Pana Tomasza Grabowskiego.⚽️
🟥Z inicjatywy Pana Wójta Gminy Strzelce – Tomasza Grabowskiego, Rady Gminy i Skarbnika Gminy Strzelce – Pani Jolanty Skowrońskiej , zostały zakupione stoły do gry w TEQBALL w Strzelcach..
🟩Był to turniej z „historią” , ponieważ wszystkie przeciwności losu związane z problemami technicznymi, wichurą i brakiem prądu, nie przeszkodziły w szczęśliwym zakończeniu.
🟨W turnieju wzięło udział 27 zawodników i zawodniczek w singlu kobiet i mężczyzn, z wielu miejscowości z całej Polski – najdalej mieli zawodnicy ze Szczecina.
🟧Poziom był bardzo wysoki, ponieważ oprócz zawodników którzy rozpoczynają przygodę z TEQBALLEM – ze Strzelec, Krośniewic czy Ostrów, w zawodach zagrało wielu zawodników z czołowej 15 w Polsce.
⚽️Wyniki rywalizacji kobiet⛹️‍♀️ przedstawiały się następująco:
I miejsce zajęła Żaneta Cygora 🏆
II miejsce zajęła Monika Walak 🥇
III miejsce zajęłą Agnieszka Walak 🥇
⚽️W singlu mężczyzn⛹️ po bardzo dobrych pojedynkach,
I miejsce po pięknym i zaciętym meczu wywalczył Adrian Duszak🏆 wygrywając z Markiem Pokwapem 🥇(II miejsce) 2:1 w setach,
III miejsce wywalczył Karol Polesiak🥇 wygrywając z Konradem Nowickim,
🟦Fundatorem nagród w postaci pucharów🏆 i medali🥇 był Pan Wójt, który zapewnił także nagłośnienie, ciepłe napoje i słodki poczęstunek.
🟥Dziękujemy Dyrektorowi MDK w Kutnie – Panu Jackowi Gałce, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Strzelcach – Pani Jolancie Piotrowicz-Albiniak, Dyrektorowi GOK w Strzelcach – Panu Markowi Sysce, p.o Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzelcach – Pani Magdalenie Mogielskiej, Panu Józefowi Ruszkowskiemu, sędziom: Agnieszce Nurzyńskiej, Konradowi Dzitkowskiego , Jackowi Fortunie, Alanowi Błaszczykowi , Hubertowi Kołodziejskiemu, Miłoszowi Nowak, Błażejowi Kapruziak, oraz Frankowi Sołdka, Piotrowi Pinkiewicz i Marcinowi Szyda za pomoc i wsparcie.
🟧Gratulujemy osiągnięć wszystkim zawodnikom, życząc im kolejnych sukcesów💪💪💪💪